ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ТВАРИННИЦТВА

Стійлове обладнання для утримання ВРХ Royal de Boer

Створіть для великої рогатої худоби комфортні умови відпочинку, годівлі та селекції

Завдяки якісному стійловому обладнанню забезпечується досконалий та простий догляд за тваринами

Використання стійлового обладнання дозволяє зменшувати кількість персоналу та поліпшувати умови утримання тварин, що призводить до збільшення прибутку та зниження затрат.

Боксові розподілювачі для комфортного відпочинку тварин B3130-Flex

Для максимальної безпеки та комфорту тварин. Свобода пересування - це саме те, що потребують Ваші тварини.

Зручність використання стійлового обладнання для боксів B3130-Flex досягається наявністю пластикової перегородки кабіни, яка може рухатися як горизонтально, так і вертикально. Трубка рухається разом з усіма рухами корови. Це дозволяє уникнути синців і натирань. Кронштейн кабіни, з іншого боку, достатньо жорсткий, щоб направляти корову при вході та гарантувати, що вона лежить у прямому положенні, що призводить до зменшення забруднення.

Вигнута стійка стійлового обладнання забезпечує корові велику свободу пересування. Частково завдяки відсутності поручнів для голови немає перешкод, які заважають корові вставати чи лягати. В результаті тварини можуть часто і легко лягати, що позитивно позначається на їх виробленні молока.

Шийна планка може рухатися вгору на 30 см. Це запобігає нещасним випадкам, якщо корова послизнеться. Однак міцність шийного поручня все ще достатня і спрямовує корову, щоб підтримувати лежаки чистими. Колінний бар'єр забезпечує додаткову опору.

Розділювачі боксові 2D Optima

Для максимальної безпеки та комфорту тварин

2D Optima є міжнародним бестселером в асортименті стійлового обладнання. Ця кабіна поєднує в собі оптимальну свободу пересування та легкість встановлення. Це перевірена концепція, завдяки якій багато років задоволені користувачі.

2D поміщається в окрему основу, після чого монтується передня труба і шийна планка. Зрозуміла і проста в установці система. Кабіна направляє корову в положення лежачи та пропонує їй багато місця, щоб вона легко дотягнулася до неї.

2D доступний як версія з комфортним вигином або як версія для США з прямою нижньою трубою. Останній використовується в поєднанні з зеленою або піщаною підстилкою. Версія High Neck Rail доступна для стад, у яких містяться тварини вище середнього розміру. Цей варіант на 10 см вище базового сорту.

Розділювач стійломісця при безприв’язному утриманні ВРХ Combi Comfort

Для максимальної безпеки та комфорту тварин

Кабіна Combi Comfort пропонує оптимальну гнучкість під час встановлення в поєднанні з чудовим комфортом для корів. Комбі Комфорт можна встановити з комфортним вигином або повернутим на 180 градусів з прямою трубою внизу (версія для США).

Версія з комфортним вигином забезпечує найбільше простору для корів. Згин вміщує опуклість рубця, і використовується все ложе. Обов’язковою умовою правильного керування є фіксована відстань між кабінкою та кронштейном. У разі використання зеленої або піщаної підстилки це не гарантується.

У кабінці США корова знаходиться між трубами, що робить цю версію менш чутливою до різниці висоти. Оскільки корова лежить між трубами, ширина кабіни повинна бути на 5 см більша, ніж у версії Comfort, щоб забезпечити такий же простір.

Обидва типи кабінок доступні в стандартній версії висотою 121 см або у версії High Neckrail висотою 131 см. Останнє особливо підходить для стада корів вище середнього розміру.

В однорядній установці Combi Comfort монтується безпосередньо на вертикальну стійку або труби. У дворядній установці протилежні кронштейни з’єднані один з одним. Тому Combi Comfort доступний у різних варіантах довжини від 190 см до 250 см. Таким чином, ви можете знайти відповідний кронштейн, який забезпечує достатній простір і легко монтується практично для будь-якої довжини кабіни.

Залишилися питання щодо стійлового обладнання Royal de Boer?


Підберемо
боксові роздільники, огорожі кормових столів, огорожі прогонів

В залежності від потреб та особливостей вашої ферми!

Відправте запит!

Ми охоче вас проконсультуємо.

Огородження кормового столу Twist&Lock

Для максимальної безпеки та комфорту тварин

Ця огорожа була розроблена як безпечна огорожа для годування. Це означає, що простір між фіксованою стійкою та утримуючою стійкою внизу достатньо великий, щоб корова, якщо вона зісковзне, могла відірвати голову від годівельної огорожі навіть на такій висоті. Таким чином вона може звільнитися сама без сторонньої допомоги.

Огорожа для годування доступна в різних розмірах по ширині. «Стандартна» ширина 65 см на корову все ще залишається найбільш традиційним різновидом. Однак поступово його витісняють більші розміри. Також в нашому асортименті є огорожі з шириною подачі 70, 75 або 78 см. Самі огорожі доступні різної довжини, і завдяки застосуванню довших компонентів їх можна регулювати для більших отворів.

Огорожа для годівлі має внутрішню висоту 90 см і зовнішню висоту 102 см, що робить огорожу придатною і для великих корів. Ширина шиї становить 20 см, що підходить для більшості молочних порід корів.

Огорожа для годівлі Twist&Lock проста в експлуатації та забезпечує достатньо місця для голови корови. Завдяки унікальній функції Twist & Lock тварин можна відпустити або закріпити окремо. Використання матеріалів з низьким рівнем шуму запобігає створенню надмірного шуму під час відкривання та закривання фіксаторів.

Шведська самозакриваюча огорожа для кормостолу

Для максимальної безпеки та комфорту тварин

Шведська самозакриваюча огорожа для кормового столу Royal de Boer забезпечує оптимальний захист для тварин з рогами. Каркаси виготовлені з міцних труб.

Закруглені кінці забезпечують легкий доступ до огорожі навіть для невеликих тварин. Управляти тваринами

можна гнучко, оскільки центральна

система управління дозволяє випускати їх окремо.

Захоплюючі планки оснащені додатковим запобіжним пристроєм коміра.

Наші гарантії

Понад 15 років
ми забезпечуємо
сільськогосподарські підприємства 
найкращою технікою та обладнанням
Бережлива доставка

Обладнання буде доставлено та встановлено на вашому господарстві нашими спеціалістами
Гарантія 12 місяців

Безкоштовне сервісне обслуговування протягом року
Навчання співробітників

Обладнання буде введено в експлуатацію та проведено навчання ваших співробіників
Наші контакти:

Чекаємо на ваші дзвінки та повідомлення
+38(050)407-70-43
agteh@i.ua
Україна, 37000, Полтавська область
м.Пирятин, Майдан Незалежности, 2б
Будь ласка, заповніть необхідне поле.
Будь ласка, заповніть необхідне поле.