Заготівля кормів для ВРХ

   Не даремно інколи говорять, що молоко в корови на язиці. Якість молока залежить від якісного корму, який правильно та вчасно приготували, збалансували та дали корові. Якість кормів залежить від багатьох різних факторів і, насамперед, від способу їх заготівлі, обробітку, часу збирання та правильності зберігання.
   До цього рухались поступово, з нерозумінням і боротьбою з застарілими уявленнями. Переконували про необхідність вкривати силос плівкою, про переваги використання бокової для стінок та ультратонкої (вакуумної) плівок. Пройшов час і тепер частина партнерів розуміє необхідність і переходить до використання захисної сітки. Це дає змогу захистити силосну плівку від пошкоджень птахами та тваринами, забезпечити більш щільне притискання до поверхні корму та надійну фіксацію. Купивши захисну сітку один раз Ви можете використовувати її 6-8 років.
   Необхідними умовами для отримання відмінного силосу чи сінажу є не тільки оперативне наповнювання силососховища, а й оптимальне ущільнення кормової маси. Отримати добре ущільнення можливо лише при рівномірному розподіленні маси і ефективному трамбуванні кормів. Для правильного розподілення трав’яних мас фахівці радять використовувати барабанні розподілювачі. Це обладнання за рахунок дуже швидкого обертання великого барабана зі спеціальними лопатями, забезпечує рівномірне розподілення трав’яної маси на рівні за товщиною шари(ви­со­тою­ від­ 5­см). Для трамбування з роками дедалі активніше сільгосппідприємства використовують обребрені котки для ущільнення силосних мас.
Коли ми заготовляємо сіно можемо отримувати втрати поживних речовин в розмірі 40-60%. Найчастіше ці втрати відбуваються в результаті порушення термінів перебування скошеної маси на полі під час висушування (надлишковий вплив ультрафіолету на стебло, випадання роси, опади) Також не слід забувати про механічні втрати під час заготівлі сіна. Зменшити ці негативні наслідки і забезпечити тварин якісним кормом покликані системи сушки сіна Clim.Air50