Техніка для годівлі ВРХ

 

Годівля великої рогатої худоби на сучасних молочно-товарних фермах і комплексах потребує значних фізичних зусиль та матеріальних затрат. Якщо в минулому використовували лише працівників господарства та кінську силу, то сучасне тваринницьке підприємство, яке займається вирощуванням та утриманням корів, уявити без відповідної якісної техніки не можливо.

    В останні роки, а можливо вже й десятиліття, годівля ВРХ з використанням змішаного раціону стала основною стратегією розвитку.  Забезпечення тварин поживними речовинами полягає в тому, щоб вони споживали розрахований кормовий раціон точно в такому складі, в якому розробив технолог. Це означає те, що тварини не повинні мати можливість вибирати окремі компоненти, які їм більше до смаку, з збалансованого корму. Саме тому існування прибуткового підприємства з виробництва молока без технологічних та надійних кормозмішувачів не можливе.

     Компанія ТОВ Агротехніка може запропонувати своїм партнерам широкий вибір змішувачів кормів європейського виробництва. В нашому асортименті вертикальні міксери-кормороздавачі Peecon американського та європейського типів з кількістю шнеків від одного до чотирьох та об’ємом ванни від 6 до 64 кубічних метрів. Також завжди готові запропонувати самохідні змішувачі італійського виробництва Bravo, які характеризуються найменшими затратами енергії на змішування та найбільш пухкою сумішшю корму.

    Для підприємств, які використовують стаціонарні змішувачі кормів і потребують лише роздачі корму на кормові столи чи годівниці, маємо можливість порекомендувати і підібрати кормороздавачі (причепи-дозатори корму) німецької компанії HAWE.

Машини для підготовки і завантаження компонентів корму

   

    Змішати і роздати корма тваринам – це лише частина кропіткої праці робітників на фермі при годівлі, для отримання високих надоїв. Перед тим, як корм попаде у міксер, його потрібно правильно підготувати, щоб зберегти його поживні та енергетичні властивості. Саме тому ми пропонуємо нашим партнерам унікальні на українському ринку машини – самохідну фрезу для нарізання та завантаження силосних мас Gonella Tauras. Ця техніка дає змогу зберегти структуру корму, забезпечує рівний зріз і не потрапляння кисню в силос, швидкість і точність завантаження корму, економію людських і енергетичних ресурсів підприємства.

    Коли силосні ями господарства мають дуже нерівну поверхню дна чи в сільгосппідприємстві є навантажувач, на який потрібне навісне обладнання для виймання силосу та сінажу, в асортименті ТОВ Агротехніка  є ківш з фрезою італійського виробництва NASI.

    Інколи в господарствах виникають потреби в попередньому подрібненні соломи чи сіна перед завантаженням в кормозмішувач. Для виконання цієї роботи наші менеджери зможуть підібрати потрібну машину для Вашої ферми серед подрібнювачів соломи NASI PowerCut 360 чи PowerCut 180.