Ми пропонуємо найкращі рішення для Вашого успішного молочного бізнесу

Гумове покриття (килимки, мати та матраци) для корівників

Подбайте про здоров'я суглобів корів з гумовими матрацами від HUBER

Гумова підлога Huber виготовляється на 100% з нової гуми.

Гумова підлога для корівників HUBER виготовляється тільки із якісної сировини, тому виробник надає на неї 10 років гарантії 

Підлога з гуми в рулонах для стійла в корівнику

Комфортні рулони - це підлоги, які укладаються безпосередньо на бетонну поверхню. Різний ступінь м'якості досягається спеціальними шпильками на нижній стороні.

N20

Суцільний гумовий рулон товщиною 20 мм кріпиться дюбелями або бетонними цвяхами. Комфортне покриття N20 доступне з максимальною шириною до трьох метрів без нахилу. В якості альтернативи комфортне покриття в рулоні N20 для тварин може поставлятися з фіксованою шириною 1,85 м і нахилом в обидві сторони.

N25

Суцільне гумове покриття в рулонах товщиною 25 мм кріпиться спереду анкерами або бетонними цвяхами. Мати шириною 1,80 м мають невеликий нахил з обох зовнішніх сторін, щоб не утворювалися калюжі в задній частині. Корови зручніше лежать на м'яких килимках в рулоні N25 наче на пасовищі, а зап'ясткові суглоби оптимально розвантажені.

N33

Комфортне покриття для тваринницьких приміщень в рулоні N33 забезпечує ідеальні умови для відпочинку корів. Нижній профіль зі шпильками різного розміру забезпечує м'яке та комфортне лежання. Мат з гуми шириною 1,90 м має невеликий нахил з обох боків, для відсутності калюж на поверхні. N33 забезпечує комфорт, майже як матрац, в одному міцному рулоні. 
Залишилися питання щодо килимків та матів для корівників?

Підберемо комфортне покриття для Ваших тваринницьких приміщень
В залежності від потреб та особливостей вашого господарства!
Відправте запит!
Ми охоче вас проконсультуємо.

М'які ліжка для обладнання комфортних стійлових місць високоудійних корів

Продукти в категорії м'яких ліжок складаються зі спеціального гумового верхнього покриття та конструкції з композитного пінопласту

Soft bed 4GS

Тверде гумове покриття з надміцної гуми товщиною 4 мм прикручується до бетонної основи з обох сторін пінопластової основи. Нахил в задній частині полегшує злив будь-яких рідин.
Пінопластова основа складається з композитних пінопластових листів товщиною 30 або 40 мм, що створює оптимальну подушку. Твердість на стиск розрахована на високі точкові навантаження дійними коровами, зберігаючи форму основи протягом багатьох років.

М'яке ліжко 8GS WINGS

Тверде гумове покриття у верхній і нижній частині забезпечує оптимальну герметичність. У поєднанні з композитною пінопластовою основою, обгорнутою пластиком, гарантується багаторічна зносостійкість. Нахил в задній частині полегшує дренаж рідин без проникнення в конструкцію.
Пінопластова основа складається з композитних пінопластових листів товщиною 30 або 40 мм, що створює оптимальну пружність. Твердий гумовий профіль у верхній і нижній частині забезпечує ідеальну
фіксацію пінопластових пластин. Твердість на стиск розрахована на високі точкові навантаження дійними коровами, зберігаючи форму основи протягом багатьох років.

Soft bed 8GS

Кришка з твердої гуми товщиною 8 мм прикріплюється до підлоги з обох сторін пінопласту. Нахил в задній частині забезпечує легкий стік сечі.
Основна частина складається з пінопласту товщиною 30 або 40 мм, що забезпечує оптимальний комфорт для корів під час відпочинку. 
HT Kombibox
Комбінований бокс HT - це поєднання м'якого ложа в області голови та глибокої впадини в області вимені. Узголів'я складається з набивки з композитної піни товщиною 80 мм і верхнього покриття 8GS. Зап’ясткові суглоби корів оптимально розвантажуються, а об’єм
підстилки можна зменшити до 70%. Міцна стійка оббивка передньої частини стійла також гарантована.
Область вимені комбінованого боксу HT складається зі стабільного глибокого шару підстилки. Це означає, що фермер все ще може використовувати підстилку, яку він вважає за краще. Підстилка зв’язує вологу і забезпечує чистоту корів, а також зменшує витрати на прибирання.

Гумові мати для проходів в корівниках та доїльних залах

Гумові килимки дозволяють корові зручно пересуватися і стояти на м'якій, зручній та безпечній для суглобів підлозі

Гумове покриття для корівників N15

Товщина гумових килимків N15 для проходів тваринницьких сараїв та доїльних залів складає 15 мм (10 мм основа, 5 мм шпильки). Покриття виготовляється в рулонах шириною 500-3000 мм з кроком 100 мм, довжина 10-70 м. При ширині від 2000 мм максимальна довжина 50 метрів.

Гумова підлога з борозенками для ферми

Гумове покриття для алей корівників з борозенками забезпечує легке видалення калу та сечі. Товщина килимків 26 мм. Виготовляються у вигляді рулонів довжиною від 10 до 70 метрів, максимальна ширина 2000 мм.

Гумові матраци в рулонах N18

Товщина гумового покриття для доріжок тваринницьких комплексів і доїльних залів N18 становить 18 мм (13 мм основа, 5 мм шпильки). Мати поставляються в рулонах шириною 500-3000 мм з кроком 100 мм, довжина 10-70 м. При виготовленні килимків шириною 2000 мм та більше максимальна довжина 50 метрів.
Наші гарантії

Понад 15 років
ми забезпечуємо
сільськогосподарські підприємства 
найкращою технікою та обладнанням
Бережлива доставка

Обладнання буде доставлено та встановлено на вашому господарстві нашими спеціалістами
Гарантія 12 місяців

Безкоштовне сервісне обслуговування протягом року
Навчання співробітників

Обладнання буде введено в експлуатацію та проведено навчання ваших співробіників
Наші контакти:

Чекаємо на ваші дзвінки та повідомлення
+38(050)407-70-43
agteh@i.ua
Україна, 37000, Полтавська область
м.Пирятин, Майдан Незалежности, 2б
Будь ласка, заповніть необхідне поле.
Будь ласка, заповніть необхідне поле.