При створенні прибуткової та успішної молочної ферми корова стоїть на чільному місці. Наша мета полягає в тому, щоб забезпечити тваринам максимальний комфорт у корівнику та зберегти наближеність до природного середовища. Це дуже важливо, оскільки обладнання корівників експлуатується протягом 10-15 років, і його заміну дуже складно та й не дешево здійснити. Тому ми вважаємо комфорт корів є однією з найважливіших опцій при виборі обладнання.
     При плануванні ферми потрібен добре продуманий план. Кожен, окремо взятий корівник є унікальним, тому ми працюємо з клієнтом особисто, щоб розробити максимально ефективний план обладнання для конкретної ситуації. Ми слухаємо побажання клієнта, проте завжди звертаємо увагу на комфорт корів. Вибір обладнання залежить від багатьох факторів, включаючи плани розширення корівника та можливості старої будівлі.

     Ключовим елементом здоров'я та високої продуктивності молочних корів є комфорт під час лежання. Підбираючи покриття для підлоги на фермі ми забезпечуємо корів комфортними матрацами та боксами для лежання, які надають їм максимально природне середовище та зручне місце для відпочинку. Крім того, поверхня матраців має гарне зчеплення з копитами, що дозволяє коровам безпечно лягати та підійматися в боксі без ризику послизнутися та отримати травму.

     Високоудійні корови потребують великої кількості питної води щодня. Обмеження їхнього споживання води може суттєво погіршити їхнє самопочуття. Тому корови повинні мати постійний доступ до чистої питної води, без будь-яких обмежень.
     Якщо коровам надається достатня кількість питної води, вони п'ють її частіше і споживають більше корму. Це має позитивний вплив на їхнє здоров'я та збільшує їхню продуктивність. Але кількість води, яку корова може випити, залежить від системи водопостачання.
     Високопродуктивні корови можуть випивати до 150 літрів води на день! Потреба в питній воді на добу на одну корову в чотири рази перевищує її денну продуктивність з мінімальною кількістю 40 літрів. При високих температурах корова може випаровувати від 20 до 25 літрів води на добу, тому вона має бути забезпечена водою у достатній кількості.