Причепи

Машини для внесення органічних добрив

    Завдяки різноманіттю запропонованих нашою компанією сільськогосподарських причепів, є можливість виконувати багато технологічних операцій.

     Для внесення рідких органічних добрив ми рекомендуємо використовувати бочки та робочі органи Peecon, адже правильне внесення рідкого гною дозволяє досягти хорошої врожайності та підвищити родючість ґрунту. Збільшення рентабельності тваринницьких та птахівничих ферм достатньо сильно залежить від ефективності роботи системи внесення органічних добрив у ґрунт Для розкидання твердої фракції гною ми пропонуємо професійні гноєрозкидачі здатні задовільнити вимоги навіть самих прискіпливих фахівців. Розкидачі органічних добрив HAWE - це техніка для професіоналів, які люблять землю і роботу на землі. На практиці наших партнерів доведено, що 400 тон рівномірно внесеного компосту за зміну це не щось неймовірне, а звичайний середній результат роботи HAWE.

Бункер для перевантаження зерна, буряків, силосу

    Інколи постає питання, що в господарстві в даний час більш потрібне, розкидач органічних добрив чи перевантажувач зерна, а можливо вибір іде між перевантажувачем буряка і причепом для силосу. В такому випадку ми пропонуємо звернути увагу партнерів на системи змінних кузовів HAWE.

    За допомогою систем змінного кузова ви можете використовувати кілька різних кузовів HAWE для тандемного чи тридемного шасі. Це дозволяє вам краще використовувати високоякісні компоненти шасі протягом усього року і тим самим збільшити рентабельність господарства. Різні надбудови можна змінити за дуже короткий час.

    Завдяки тісній співпраці з компанією HAWE Wester ми готові запропонувати широкий спектр бункерів для перевантаження. Це мабуть найбільший асортимент причепів-перевантажувачів в Україні. Окрім вже більш звичних для наших господарств перевантажувачів зерна також є причепи-перевантажувачі буряків, картоплі (коренеплодів) та силосу.

Загальними особливостями для всіх бункерів HAWE є:

здатність роботи при вологих умовах,

мінімальне ущільнення ґрунту,

зменшення часу простою комбайнів,

максимально швидке розвантаження.