ЕФЕКТИВНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ТВАРИННИЦТВА

Гноєвидалення. Системи видалення гною Royal de Boer

Забезпечте в корівниках здоровий мікроклімат, низький рівень аміачних газів і необхідні санітарно-гігієнічні показники

Гігієна корівника є однією з основних передумов безперебійного отримання молока високої якості

Ризику зараження хворобами копит і, наприклад, маститу можна уникнути запровадивши та підтримуючи високий рівень гігієни в корівнику

Система видалення гною Duo Compact I

З довжиною ходу 65 метрів з 1 скребком на алею та 130 метрів з 2 скребками на алею Duo Compact I особливо підходить для невеликих і середніх корівників.

Duo Compact I підходить для решітчастої та суцільної підлоги. Установка Duo Compact має два приводні блоки, один приводний блок згортається і тягне скребок, а інший випускає тяговий засіб. В якості тягового засобу ви можете вибрати оцинкований сталевий трос з пластиковим покриттям або високоміцний трос із синтетичного волокна.

Доступний у стандартній версії зі стандартним скребком для гною, компактними кутовими колесами та базовою технологією керування. За запитом цю установку для гною можна оновити до розширеної версії.

Основні моменти:

Базова система з вигідною загальною вартістю володіння

Надійна та ефективна технологія приводу

Поєднання низької потужності двигуна та чутливої ​​технології перемикання робить цю установку дуже безпечною для тварин.

Довжина ходу до 65 м з 1 скребком на алею та 130 м з 2 скребками на алею

Доступна стандартна версія з можливістю оновлення до розширеної інсталяції

Установка для гноєвидалення Duo Compact II

Duo Compact II — це надійна система для видалення гною. Установка складається з 2 приводних станцій, де під час роботи одна станція згортає кабель, а друга розмотує його. Duo Compact II підходить для середніх і великих сараїв. З довжиною ходу 100 метрів на прохід з 1 скребком та максимальною довжиною ходу 200 метрів з проходом з 2 скребками. Версія з 2 приводними станціями також дуже підходить для приміщень з непарною кількістю гнійних алей.

У поєднанні з надійним комбінованим скребком Advanced Advanced, кутовими колесами великого діаметра, які не потребують обслуговування, і блоком керування Premium DG-321, Duo Compact II утворює повну установку високої якості та функціональності.

Duo Compact II можна встановити компактно. Інсталяції можна розташовувати один до одного або окремо один від одного.

Ланцюгова приводна станція XScrape

Привідна станція XScrape - компактний ланцюговий привід для обробки гною. При розробці велика увага приділялася доступності, простоті чищення та мінімальному обслуговуванню. Знявши дві пластикові кришки, можна легко провести технічне обслуговування установки. Через обмежену висоту приводу обслуговування можна проводити з робочої підлоги. Ведуче колесо виготовлено із загартованої литої сталі, щоб подовжити термін його служби. Загартовані кутові колеса оснащені підшипниками, які не потребують обслуговування. Щоб зробити використання ще зручнішим, привід можна додатково оснастити гідравлічним автоматичним натягачем, який підтримує правильний натяг ланцюга протягом тривалого часу.

Канатна станція приводу гноєвидалення  Duo Compact Rope

Сам привід дуже простий за конструкцією. Легкий мотор-редуктор приводить в рух барабан з ланцюговою передачею. Мотузка подається через кутове колесо внизу. Гарячеоцинкована рама покрита покриттям з нержавіючої сталі.

Привід Polyrope для гноєзбиральних установок складається з двох приводних станцій, які по черзі намотують або розмотують канат на барабані. Це робить установку дуже зручною для сараїв з одним або трьома проходами. Залежно від обставин і конструкції канатна установка може керувати корівниками з довжиною проходу до 180 метрів, максимум з чотирма гірками. Мотузка подається внизу через ходове колесо до барабана, який побудований на висоті, подалі від корів. Це робить установку досить тонкою знизу, що полегшує встановлення. Мотузку можна вставляти збоку або спереду, що також забезпечує гнучкість монтажу.

Канат з поліестеру товщиною 18 мм дуже міцний та з відсутнім «пружиненням», ривковим ходом скребка. Цей канат можна впізнати за зеленою ниткою, яка в нього вплетена.

В якості альтернативи ви також можете вибрати трос Dyneema. Цей канат 8 або 10 мм зі штучної пряжі характеризується дуже високою міцністю на розрив і відсутністю розтяжності (пружності). Для підвищення зносостійкості канат забезпечений покриттям, яке також запобігає осіданню бруду в дроті. Dynema дозволяє використовувати тросовий привід у великих стайнях.

Залишилися питання щодо обладнання гноєвидалення Royal de Boer?


Підберемо приводні станції, скребкові та скреперні системи. 

Залежно від потреб та особливостей вашої ферми!

Відправте запит!

Ми охоче вас проконсультуємо.

Стандартний комбінований скребок для видалення гною

Скрепер Standard Combi — це скребок початкового рівня для підлоги з твердим покриття що має хороше співвідношення ціна/якість.

Скребок можна комбінувати з усіма приводами Royal de Boer.

Особливості скребка Standard Combi:

Модульна конструкція, яку легко адаптувати до ширини гнійної алеї та побажань клієнта

Повністю гаряче оцинкований

Має нерозбірну конструкцію

Може бути оснащений очисними смужками з ПУ та зносостійкими смужками зі сталі Raex для додаткових функцій чищення або

довшого терміну служби

Стрічка, що спрямовує втягується і проходить позаду салазок, таким чином зменшуючи відстань до кутового колеса або відвала

Скребок для гною Superclean

Скребковий механізм Superclean має модульну конструкцію. Це дозволяє легко його налаштувати відповідно до вимог клієнта за допомогою стандартних деталей. Скребок можна використовувати на всіх приводах Royal de Boer.

Характеристики:

Зручний для тварин дизайн

Високий ступінь очищення щілинної підлоги

Легка заміна поліуретанової стрічки

Доступний для ширини гнойової алеї від 1,7 до 4,5 метрів

Удосконалений комбінований скрепер для якісної системи прибирання гною

Скребок Boer Combi: скребок, який підходить для будь-якої підлоги в корівнику і забезпечує якісне видалення гною. Скребок Combi складається зі стандартних компонентів. Для будь-якого типу підлоги ; Незалежно від того, чи йдеться про плоску, чи V-подібну підлогу з напрямним профілем або підлогу з низьким рівнем викидів, ми можемо адаптувати скребок до конкретних вимог, додавши спеціальні компоненти.

Скребок доступний у версії односторонньої дії, яка забирає гній в одну сторону, а також у версії подвійної дії, яка скидає гній з обох боків гнойової алеї або посередині. Скрепер можна використовувати з усіма типами приводів для прибирання гною Royal de Boer.

Розкладний скрепер для видалення гною

Оскільки скребку потрібен деякий час, щоб перейти із закритого положення в робоче, оптимально його припаркувати поза зоною вигулу тварин.

Складаний скребок стандартно оснащений очисними смужками з поліуретану для досягнення відмінного результату чищення або сталевими смужками Raex, якщо потрібна більш зносостійка версія.

Складний скрепер можна поєднувати з усіма приводами Royal de Boer.

Характеристики:

Можна використовувати в сараях з підстилкою лежаків з соломи

Форма скребка для гною направляє гній до центру

Доступно для ширини проходу від 1,6 до 5,0 метрів

Версія Bi-Directional може штовхати гній у 2 напрямках

Наші гарантії


Близько 20 років ми забезпечуємо
сільськогосподарські підприємства найкращою технікою та обладнанням

Бережлива доставка

Обладнання буде доставлено та встановлено на вашому господарстві нашими спеціалістами
Гарантія 12 місяців

Безкоштовне сервісне обслуговування протягом року
Навчання співробітників

Обладнання буде введено в експлуатацію та проведено навчання ваших співробіників
Наші контакти:

Чекаємо на ваші дзвінки та повідомлення
+38(050)407-70-43
agteh@i.ua
Україна, 37000, Полтавська область
м.Пирятин, Майдан Незалежности, 2б
Будь ласка, заповніть необхідне поле.
Будь ласка, заповніть необхідне поле.